Head ettevõtjad ja sihtkohtade esindajad!

Jagame siin 2018. aastal toimuvate kontaktürituste infot.  Ühine osalemine kontaktüritustel hoiab kokku kõigi kulusid ning võimaldab kohtuda piiratud aja jooksul paljude võimalikult heade partneritega sihtturult.

Tutvu osalemistingimustega 
Tutvu hinnainfoga ja registreeru

Küsimused:

Ettevõtete kliendisuhete juht Piret Koodi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Sihtkohtade kliendisuhete juht Kristiina Jors (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Kontaktürituste kava

Jaanuar

18.-21. jaanuaril toimuval MATKA messil (www.matkamessut.fi) Helsingis ootab seekord erikujundusega Eesti stend ning lava Eesti partnerite toodete tutvustamiseks. Veel saab registreeruda, et tasuta kasutada 30minutit esinemislava! Sihtkohta sobib tutvustama näiteks linnaorkester, ettevõtet mõni efektne töötuba. Piiranguid pole!  
Lava tehnilised andmed ja registreerumine

31. jaanuaril korraldavad Londonis workshop'i Eesti, Soome, Fääri saared, Island ja Gröönimaa. Koostöös korraldatav äriüritus on suunatud Londoni ja selle lähiümbruse reisikorraldajatele. Kontaktürituse läbiviija on PR-agentuur Brighter Group. Üritusele oodatakse u 80 ostjat, Eesti osalejatele on kohti 10. Registreerumine on lõppenud.

Märts

7.-11. märtsil toimuv ITB Berliinis (www.itb-berlin.com) on Euroopa suurim rahvusvaheline turismimess, kuhu läheme erikujundusega Eesti stendiga. Esimestel päevadel kohtuvad turismiprofessionaalid, nädalavahetusel mess avatud ka lõpptarbijale. Kohtade arv ettevõtjatele 6, sihtkohtadele 3. Registreerumine lõppenud.

21. märtsil toimub äriturismi workshop Münchenis. Tutvustame Eesti võimalusi Saksamaa konverentsikorraldajatele. Korraldame otsekohtumised ostjatega, teeme Eestit tutvustava esitluse. Kohtade arv kuni 12. Ootame 30-35 ostjat.

Aprill

Kuupäev täpsustub. Toimub Peterburi workshop, mis algab infoseminariga: viisauudised, Eesti puhkuse üldinfo, regioonide uudised, uued atraktsioonid. Kohtumiste osa on korraldatud vaba liikumisega. Pärast workshop´i vastuvõtt. Kohtade arv 20. Ootame u 80 ostjat.

Kuupäev täpsustub. Toimub Moskva workshop, mis hõlmab infoseminari Eesti puhkuse võimalusi tutvustavate esitlustega ning otsekohtumisi ostjatega. Kohtade arv 10. Ootame u 40 ostjat.

Mai

Kuupäev täpsustub. Toimub Hiina roadshow Nanjingis ja Shanghais. Korraldame infoseminari puhkusevõimalusi tutvustava esitlusega ja otsekohtumised ostjatega. Kohtade arv 10. Ootame kokku u 75 ostjat.

Juuli

28. nädalal – kuupäev täpsustub – toimub Jaapani roadshow: Osaka, Tokyo ja kolmas linn selgub hiljem. Balti riikide ühiselt korraldatav ringsõit on mõeldud kolme riigi tutvustamiseks. Otsekohtumised ostjatega korraldame juhul, kui osaleb 5 ettevõtet igast riigist. Väiksema osalejate arvu korral toimub pärast esitlusi võrgustumisüritus. isega. Kohtade arv Eesti osalejatele 5. Ootame kokku u 125 ostjat.

August

17.-19. augustil toimub Ühendkuningriigis Ruthlandis BirdFair (www.birdfair.org.uk), maailma suurimaid linnuvaatlusmesse, mis on suunatud lõpptarbijale. Igal ettevõttel on oma esitlus-/nõupidamiste laud. Kohtade arv 4. NB! Messil osaleme ainult Eesti ettevõtjate-sihtkohtade piisava huvi korral.

September

Kuupäev täpsustub. Leedu turismiamet korraldab ühisürituse Baltic Connecting, mille raames toimub infoseminar kolme Balti riigi tutvustamiseks ja workshop otsekohtumistega. Ka seekordne Baltic Connecting on suunatud kaugturgude ehk Hiina, Jaapan, Lõuna-Korea ja USA ostjatele. Ootame kuni 60 ostjat. Avame registreerimise 2018. aasta kevadel/suvel eraldi teavitusega.

Oktoober

Kuupäev täpsustub. Korraldame kahes Venemaa suurlinnas workshop'i, mis hõlmab puhkusevõimalusi tutvustavaid esitlusi ja otsekohtumisi ostjatega. Kohtade arv 10. Ootame kokku u 100 ostjat. NB! Üritus toimub Eesti osalejate piisava huvi korral.

Kuupäev täpsustub. Korraldame workshop'i ühes Saksamaa suurlinnas, alustades infoseminariga Eesti puhkusevõimalustest ja jätkates otsekohtumistega. Kohtade arv 10. Ootame u 30 ostjat.

Kuupäev täpsustub. Korraldame äriturismi workshop'i Brüsselis, tutvustades Eesti konverentsivõimalusi Brüsselis asuvatele assotsiatsioonidele. Toimuvad ka otsekohtumised ostjatega. Kohtade arv kuni 12. Ootame 30-35 ostjat.

Kuupäev täpsustub. Tutvustame Pariisis Eesti konverentsivõimalusi Prantsusmaa konverentsikorraldajatele. Toimuvad ka otsekohtumised ostjatega. Kohtade arv kuni 12. Ootame workshop'ile 35-40 ostjat.

November

24.-25. novembrini toimub Helsingis Mardilaat (www.martinmarkkinat.fi) Eesti käsitööd, kirjandust, muusikat, toitu ja puhkusevõimalusi pakkuv laat. Turismiettevõtted ja -organisatsioonid on koondatud ühtsele turismialale. Laada peakorraldaja on Tuglase Selts. Ettevõtjatele kohti 16, sihtkohtadele 10.

27.-29. novembrini toimub äriturismi mess IBTM Barcelonas (www.ibtmworld.com), rahvusvaheline konverentsiturismi mess spetsialistidele. Korraldame Eestit tutvustavaid esitlusi ning otsekohtumisi ostjatega. Kohti 12.

Tutvu hinnainfoga ja registreeru

Saabuvad sündmused

Lõuna-Eesti fookus

Lõuna-Eesti rikkalik ja mitmekesine kultuur on hea pinnas kultuuripuhkuse arendamiseks.

Kultuur

Lõuna-Eestis on palju perepuhkuse objekte, mis teeb siinsest piirkonnast nr.1 perepuhkuse sihtkoha.

Pere

Imekaunis, eripalgeline ja lõõgastav Lõuna-Eesti loodus on külaliste meelitamiseks paljulubav!

Loodus

Kuulsad ja rahvarohked spordiüritused, võimsad kontserdid, meeleolukad festivalid - Lõuna-Eestis toimub!

Üritused

Traditsiooniline suitsusaun, morderne spaa - Lõuna-Eestis saab lõõgastuda ja tervist kosutada.

Lõõgastus

Koostöö

Teeme koostööd Lõuna-Eesti, Eesti ja välismaiste organisatsioonide, valitsusasutuste, haridus- ja teadusasutuste ning ettevõtetega.

Areng

Osaleme Lõuna-Eesti toodete ja teenuste arendamises, standardite ja kvaliteedikriteeriumite välja töötamises, arendamises ja kontrollimises. Anname sisendit ja osaleme nii Lõuna-Eesti- kui Eesti arendus- ja planeerimistegevustes.

Turundus

Koordineerime ja viime ellu Eestit ja Lõuna-Eestit kui reisisihti tutvustavaid turundustegevusi nii sise- kui välisturgudel.

Projektid

Algatame, osaleme ning viime ellu Lõuna-Eesti arengut soodustavaid ja toetavaid projekte.

Info

Kogume, analüüsime ja tagame Lõuna-Eesti informatsiooni, sh turismiinfo olemasolu erinevates kanalites ja infosüsteemides, sh riigi turismiinfosüsteem ja turismiinfo jaotuskanalid, osaleme infojaotuskanalite planeerimises ja arendamises.

Koolitus

Korraldame õppeprogramme, konverentse, seminare, koolitusi, pakume professionaalset valdkonnapõhist nõustamist.