Alati on ju põnev vaadata, kuidas välismaalased Eesti toite testivad. Seekord on noored ette võtnud Eestis toodetud snäkid. Maitse üle ei vaielda, nagu juba ammustest aegadest teada ja seega polegi postituse mõte selles, kas "Kirju Koera" batoon on maitsev või mitte.

Pigem pani näpud sügelema asjaolu, et mitmel tootel pole inglise keeles teksti, millega on tegu või mis koostisosad tootes on. On ju enamasti inglise keel rahvusvahelise suhtluse keeleks. 

Kas pole mitte tihtilugu ka turismis sama - toode või teenus on iseenesest päris äge, aga kogu info puhtas ja kaunis eesti keeles? Või ka meie viidad, (tänava) sildid ja kogu muu praktiline info (nt. parkimine)? Millised on selles võtmes väga head näited külalislahkusest, kus eesti keelt mitteoskav külaline ka end tõesti mugavalt tunneb ning ilma suurema vaevata kõik üles leiab ja tehtud saab?

Saabuvad sündmused

Lõuna-Eesti fookus

Lõuna-Eesti rikkalik ja mitmekesine kultuur on hea pinnas kultuuripuhkuse arendamiseks.

Kultuur

Lõuna-Eestis on palju perepuhkuse objekte, mis teeb siinsest piirkonnast nr.1 perepuhkuse sihtkoha.

Pere

Imekaunis, eripalgeline ja lõõgastav Lõuna-Eesti loodus on külaliste meelitamiseks paljulubav!

Loodus

Kuulsad ja rahvarohked spordiüritused, võimsad kontserdid, meeleolukad festivalid - Lõuna-Eestis toimub!

Üritused

Traditsiooniline suitsusaun, morderne spaa - Lõuna-Eestis saab lõõgastuda ja tervist kosutada.

Lõõgastus

Koostöö

Teeme koostööd Lõuna-Eesti, Eesti ja välismaiste organisatsioonide, valitsusasutuste, haridus- ja teadusasutuste ning ettevõtetega.

Areng

Osaleme Lõuna-Eesti toodete ja teenuste arendamises, standardite ja kvaliteedikriteeriumite välja töötamises, arendamises ja kontrollimises. Anname sisendit ja osaleme nii Lõuna-Eesti- kui Eesti arendus- ja planeerimistegevustes.

Turundus

Koordineerime ja viime ellu Eestit ja Lõuna-Eestit kui reisisihti tutvustavaid turundustegevusi nii sise- kui välisturgudel.

Projektid

Algatame, osaleme ning viime ellu Lõuna-Eesti arengut soodustavaid ja toetavaid projekte.

Info

Kogume, analüüsime ja tagame Lõuna-Eesti informatsiooni, sh turismiinfo olemasolu erinevates kanalites ja infosüsteemides, sh riigi turismiinfosüsteem ja turismiinfo jaotuskanalid, osaleme infojaotuskanalite planeerimises ja arendamises.

Koolitus

Korraldame õppeprogramme, konverentse, seminare, koolitusi, pakume professionaalset valdkonnapõhist nõustamist.