23. novembril toimub Riias juba neljandat korda Eesti-Läti koostöökonverents, mille korraldavad Eesti ja Läti saatkonnad ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Läti Kaubandus-Tööstuskoda. Konverentsile on oodatud ettevõtjad ja sihtkohtade turismiedendajad, et Lõuna-Eestis hiljuti korda saadetud suurprojektid oma ettevõtte või sihtkoha pakkumise ja turundusega siduda.

Selle aasta konverents on tervikuna pühendatud turismile, nii Eesti kui ka Läti jaoks olulisele majandusharule. Konverentsil tutvustavad end ja jagavad materjale kõigi projektide esindajad. Kõrgetasemelisel üritusel on kohal peale kõigi projektide esindajate, saatkondade ja ettevõtlusorganisatsioonide ka mõlema riigi televisioonid jm press.

„Sihtkohaturunduses on tehtud ära palju piiri- ja valdadeülest koostööd. On oluline, et need projektid muutuksid n-ö kõigi omaks ning aitaksid kaasa iga turismiettevõtja pakkumiste turundamisele. Olgu tegu toidutee või mööda rannikut kulgeva mõnusa rattamatkaga, see on külastajale igal juhul lisaväärtus, mille väljahõikamine eri turismipakkumiste raames toob kasu kõigile,“ ütles konverentsi Läti-poolne korraldaja, Eesti Kaubanduskoja Läti esindaja Hele Lõhmus. „Teiste seas on väga oodatud uusi tooteid oma nimekirja lisama ka reisibüroode esindajad ja incentive-tuuride korraldajad,“ lisas ta.

Konverentsile organiseerib ühist väljasõitu SA Lõuna-Eesti Turism koostöös Tartu Teaduspargiga ning see on tasuta. Huvilistel palutakse ühendust võtta SA Lõuna-Eesti Turism esindajaga (Ene Reedi, tel 372 503 7044, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Lisainfo: http://www.delbi.eu/events/estlat-forum-2017

Saabuvad sündmused

Lõuna-Eesti fookus

Lõuna-Eesti rikkalik ja mitmekesine kultuur on hea pinnas kultuuripuhkuse arendamiseks.

Kultuur

Lõuna-Eestis on palju perepuhkuse objekte, mis teeb siinsest piirkonnast nr.1 perepuhkuse sihtkoha.

Pere

Imekaunis, eripalgeline ja lõõgastav Lõuna-Eesti loodus on külaliste meelitamiseks paljulubav!

Loodus

Kuulsad ja rahvarohked spordiüritused, võimsad kontserdid, meeleolukad festivalid - Lõuna-Eestis toimub!

Üritused

Traditsiooniline suitsusaun, morderne spaa - Lõuna-Eestis saab lõõgastuda ja tervist kosutada.

Lõõgastus

Koostöö

Teeme koostööd Lõuna-Eesti, Eesti ja välismaiste organisatsioonide, valitsusasutuste, haridus- ja teadusasutuste ning ettevõtetega.

Areng

Osaleme Lõuna-Eesti toodete ja teenuste arendamises, standardite ja kvaliteedikriteeriumite välja töötamises, arendamises ja kontrollimises. Anname sisendit ja osaleme nii Lõuna-Eesti- kui Eesti arendus- ja planeerimistegevustes.

Turundus

Koordineerime ja viime ellu Eestit ja Lõuna-Eestit kui reisisihti tutvustavaid turundustegevusi nii sise- kui välisturgudel.

Projektid

Algatame, osaleme ning viime ellu Lõuna-Eesti arengut soodustavaid ja toetavaid projekte.

Info

Kogume, analüüsime ja tagame Lõuna-Eesti informatsiooni, sh turismiinfo olemasolu erinevates kanalites ja infosüsteemides, sh riigi turismiinfosüsteem ja turismiinfo jaotuskanalid, osaleme infojaotuskanalite planeerimises ja arendamises.

Koolitus

Korraldame õppeprogramme, konverentse, seminare, koolitusi, pakume professionaalset valdkonnapõhist nõustamist.