Lõuna-Eesti - ehedad elamused

Uudised

19. septembril avati A. Le Coqi õllemuuseumis väravahoone, mis muudab muuseumi külastamise nii kohalike kui kaugemalt tulijate seas senisest oluliselt mugavamaks ja ka elamuslikumaks. Nüüd on kõigil uudistajatel võimalus lisaks tootmisele tutvuda lähemalt ka kohaliku õllekultuuri ja ajalooga.

 

Lisaks mugavamale külastamisvõimalusele täidab avatud väravahoone ka muuseumi esindushoone funktsiooni, pakkudes kõigile külastajatele võimalust tutvuda A. Le Coqi laia sortimendiga ning osta ligi 200 erineva Tartu ja õlleajalooga seotud toote seast mälestuseks just endale meeldiv meene. Muuhulgas on hetkel vaid kingipoes eksklusiivsena saadaval Hop Schnaps, mille näol on tegemist single malt’i põhimõttel valmistatud ja õllest destilleeritud alkohoolse joogiga.

 

 

A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, mille rajas samanimeline perekond 19. sajandi alguses 1807. aastal. Londonist Tartusse kolis ettevõte 1912. aastal, mil rajati ka praegune tehasehoone. Õlleajalugu tutvustav muuseum on avatud 2003. aastast ning hetkel külastab seda aastas üle 7000 inimese. Lisaks iseseisvalt tutvumisele on võimalus osaleda ka ekskursioonil, mis sisaldab tehase ja muuseumi külastust ning lõpeb A. Le Coqi toodete degusteerimisega muuseumi pubis. Ekskursioonid toimuvad neljapäeviti kell 14.00 ja laupäeviti kell 10.00, 12.00 ja 14.00. Grupikülastused tuleb ette registreerida, kirjutades aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..​​​​​​​​​​

 

 

Saabuvad sündmused

E T K N R L P