Lõuna-Eesti - ehedad elamused

Uudised

Pühapäeval, 12. novembril peame meeles ja hellitame oma isasid veel erilisema hoolega, sest on isadepäev! Vaata, mida koos isaga saabuval nädalavahetusel Lõuna-Eestis teha.

1. Ahhaa Teaduskeskuses toimub 10.-12.11 isade (mere)akadeemia. 

10.-12. novembril kutsub AHHAA pardale kõik lapsed, isad, ja vanaisad! Isade (Mere)akadeemias ootavad sind kolm päeva täis mereteemalisi töötube ja muid vahvaid tegevusi. Lisaks on isadele sel ajal AHHAA majapiletid 20% soodsamad!

Rohkem infot vaata siit.

 

2. Hullu Teadlase eksperiment - evolutsioon ja isad, 11.11.2017 kell 11.00

Uuritakse, miks on lapsed oma vanemate sarnased. Mängitakse evolutsioonimängu ja uuritakse loomi, kellel on naljakad harjumused oma keskkonnas hakkama saamiseks. Võta isadepäeva puhul ka isa eksperimendihommikule kaasa, et võrrelda, kui palju on teis sarnaseid jooni. Isadele ja vanaisadele on 11. novembri eksperimendihommikule sissepääs TASUTA!

Rohkem infot Hullu Teadlase eksperimentide lehelt.

 

3. Vii isa Võru Spordikeskusesse UMA MEKK suurlaadale, 11.11.2017, kell 9.00 - 15.00

 

4. Naudi koos isaga "Naised köögis" kontserti Põltsamaaa Kultuurikeskuses, 11.11.2017 kell 18.00

 5. Kohtumine tipprattur Tanel Kangertiga Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis, 11.11.2017 kell 12.00 - 14.00.

Isadepäeva eel saab spordimuuseumis kohtuda tippjalgrattur Tanel Kangertiga. Ajame rattaässaga juttu ja panna enda võimed maailma tippu kuuluva sportlase vastu proovile! 

11. novembril avaneb spordisõpradele harukordne võimalus silmast silma kohtuda meie rattaprofi Tanel Kangertiga. Oma tihedas kalendris leidis Astana maanteeäss enne uue hooaja algust siiski mõned tunnid, et huvilistega juttu ajada, küsimustele vastata ning ühiselt pisut sporti teha. Näha saab ka tema igapäevast töövahendit – jalgratta tippmudelit, millesarnast Eestis naljalt ei kohta – ning muud ägedat, mis kaukasse ja auhinnakappi kogunenud.
Mis tunne on suurtuuril rattakaravani mäkke vedada sellise hooga, et iga vändapöörde järel mõni mees grupist pudeneb? Mis on see motivaator, mis ajendab sadulas täispikki tööpäevi tegama? Mis mõtteid mõeldakse kuuetunnise rattasõidu ajal? Millisest senisest tulemusest on kõige parem meel ning millised uued võidud on plaanis noppida lähitulevikus? Kui sõge on liiklus Eestis ja mujal maailmas rattasõitja jaoks? Neid küsimusi ja veel palju muid saate Tanel Kangertilt küsida Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis 11. novembril algusega kell 12.00. Teist võimalust ei tule, ole kohal või ole kohal!

Sissepääs muuseumipiletiga.

 

Saabuvad sündmused

E T K N R L P