Uudiskirjad

 

  Kevadise koolivaheaja eri 2017
Laste suureks rõõmuks on koolivaheaeg kohe-kohe käes ja ees ootab terve nädal puhkust ning tralli. Igavuse peletamiseks oleme kokku pannud valiku erinevatest Lõuna-Eesti tegevustest ja pakkumistest koolivaheaja nädalaks. Loe siit.
  November-detsember 2016
Oktoobrilõpu esimene lumi Lõuna-Eestis andis jõuliselt märku saabuvast talvest ja jõuluajast. 2016.aasta viimases uudiskirjas teeme ülevaate Lõuna-Eesti turismis toimuvast, tutvustame novembri ja detsembri sündmusi erilise rõhuga jõulu- ja aastavahetuseajal. Lähemalt saame tuttavaks Kaia Lehtsaarega, Annika Vihmanniga ja Evelin Anjaga. Loe siit või lae alla pdf.
  September-oktoober 2016
Igas kuus on midagi uut. Sündmusterohke Lõuna-Eesti suvi on lõppemas ja tervitamas teguderohke sügis. Loodetavasti on suvi kõigile meie lugejatele meeldejääv olnud, et hämaramatel sügispäevadel jätkuvalt suveenergiat tajuda. Sügise esimeses uudiskirjas ilmub ülevaade Lõuna-Eesti maakondade huvitavatest sündmustest ja sihtasutuse tegemistest, Teadlaste Öö festivalist ja Eesti Rahva Muuseumist. Edasi loe siit või lae alla pdf.